Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
barielle basın bültenleri

Barielle Aralık 2012

Başta Amerika olmak üzere tüm dünyanın lider el, ayak ve tırnak bakım markası Barielle 30 yıldır milyonlarca kadının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor. Kalitesi, etkinliği ve geniş ürün yelpazesi ile Barielle,  sunduğu pratik çözümlerle kalıcı bakım sunuyor.

BARIELLE SİZE YENİ YIL İÇİN KOMPLE BAKIM SUNUYOR!

EVDE UYGULAYABİLECEĞİNİZ BAKIMLA ZAMANINIZ VE PARANIZ

CEBİNİZDE KALIYOR !

aralik bulten

                        Thrilling 5020 Oje       60 Sn.de Manikür-Pedikür         Anında Tırnak Sertleştirici    

Biz kadınlar manikür ve pedikür için minimum ayda bir kez kuaföre gideriz. Barielle  60 Saniye’de Manikür/Pedikür  Anında Tırnak Sertleştirici ve Thilling rengi  ürünü ile size komple bakımı bir arada sunuyor

60 Saniye de Manikür/Pedikür ürünü tamamen doğal çok yönlü spa tedavisi için ölüdeniz tuzları ve  temel yağlarla harmanlanmış   bu ürün; ölü derileri yavaşça soyarak ,  tırnakları besler, nemlendirir ve korur. Anında pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını  sağlar.Aynı zamanda kuru, çatlamış, sertleşmiş ellere topuklara, dizlere dirseklere de rahatlıkla uygulanabilir.

Barielle’in Anında Tırnak Sertleştiricisi ile tırnaklarınız anında  sertleştirir ve kırılmaya karşı azami koruma sağlar.Ojenizin altına uygulayıp bakımınızı sürdürüken , ojenizin üzerine uygulayıp ojenizin ve manikürünüzün daha kalıcı hale getirmenizi sağlar.

BARIELLE size 60 saniye’de gerçekleştireceğiniz manikür sonrası, anında tırnak sertleştiricisini uygulayarak tırnaklarınızı kırılmaktan korumayı, üzerine Thilling kıpkırmızı ojenizle 2013’ü keyifle karşılamanızı teklif ediyor...

YENİ YILIN İLK TEKLİFİNE HAYIR DEMEYİN...

  • Barielle ürünleri zararlı kimyasal maddeler içermediği için hamileler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.
  • Yetkili Eczaneler’den ulaşabilirsiniz.

 

Barielle Danışma Hattı:        0212 233 35 17

www.barielle.com.tr

 

Paylaş