Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
barielle basın bültenleri

Ellerinizin Bakımını Barielle'e Bırakın

 

ELLERİNİZİN BAKIMINI BARIELLE’ E BIRAKIN…

 El Kremleri

Soğuk hava, rüzgar, su, ev bakımı, çocuk bakımı derken ellerimiz maalesef yıpranıyor ve zamana yenik düşüyor.

Eller kadınların bakımını vurgulayan en önemli uzuv…

Barielle yıpranan elleriniz için özel olarak üretilen 2 ayrı el bakım kremi ile ellerinizi yıpranmadan önceki haline dönüştürme şansı sunuyor.

 

Barielle Yoğun Bakım El Kremi; sert, kuru, çatlak yıpranmış eller için

yağsız, ciltte devrim kabul edilen Yulaf(Oat) Beta Glucan içeriği ile yoğun nemin en derinlemesine işleyerek ellerin yumuşamasını sağlar ve kurumasını önler.

Yulaf (Oat) Beta Glucan, özgün bir bileşen olup, doğal yulaf özlerinden elde edilmektedir. Bu sayede tahriş edici özellik taşımayıp, en hassas ciltler için bile rahatlıkla kullanılması tavsiye edilir. 

En iyi sonucu almak ve ellerinizdeki rahatlamayı görebilmek için, günde bir kez sabah elleri yıkadıktan sonra ve gece yatmadan önce kullanılması tavsiye edilir.

 

Elleri Koruyucu Profesyonel Krem Kuru ve çatlak eller için özel olarak üretildiğinden içerisinde barındırdığı zengin yumuşatıcılar, E vitamini ve proteinler sayesinde cilt üzerinde görünmeyen bir bariyer oluşturarak elleri, rüzgara, suya ve soğuk havaya karşı yüksek derecede korur. E vitamininin antioksidan özelliği sayesinde cildi yenileme ve lipid kaybını önleme özelliği taşımaktadır. Ve ayrıca formülündeki Lanolin Yağı ile yoğun nemlendirme, emilimi hızlandırma ve birleştirici özellik taşımaktadır. Bu sayede elleri yumuşatır ve nemi içeri hapsederek gün boyu ellerin nemli kalmasını sağlar.

Elleri Koruyucu Profesyonel Krem  “Profesyonel Jokeyler” için özel olarak üretilmiş olup, jokeyler tarafından test edilmiştir.

 

Güzellik dünyasına güvenli el, ayak ve tırnak bakım ürünleri sunan, tamamen doğal proteinler ve vitaminler içeren, hamilelik veya emzirme döneminde de kullanılabilen Barielle ürünleri ;“Yoğun Bakım El Kremi ve Elleri Koruyucu Profesyonel Krem” seçkin eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Paylaş