Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
barielle basın bültenleri

El ve ayak bakımı deyince akla Barielle gelir…

Tüm dünyanın lider el, ayak ve tırnak bakım markası Barielle 30 yıldır milyonlarca kadının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor.

El ve ayak bakımı deyince akla Barielle gelir…

Her mevsimde ayrı bir önem gösterilmesi gereken el ve ayaklar, yaşımızı yüzümüzden daha çabuk ele verir. Kışın çatlayan ve kuruyan eller, yazın da fazla güneşten zarar görür. Tüm gün ayakkabının içinde olan ayaklar, gün içerisinde birçok kez darbelere maruz kalır.

El ve ayak bakımında lider olan Barielle, bu sebeplerle başa çıkmanın en etkili yolunu iki ayrı ürünüyle sizlere sunuyor…Barielle Yoğun Bakım El Kremi; Sert, kuru, çatlak yıpranmış eller için yağsız, ciltte devrim kabul edilen Yulaf(Oat) Beta Glucan içeriği ile yoğun nemin en derinlemesine işleyerek ellerin yumuşamasını sağlar ve kurumasını önler.Barielle Komple Ayak Bakım Kremi: Sertleşmiş dokuya sahip olan ayaklar için, çok özel yumuşatıcı ve zenginleştirilmiş formülü sayesinde sertleşmiş dokuyu yumuşatmaya ve cildi nemlendirerek çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Soyucu özellik taşıyan hiçbir madde bulundurmadığından tahriş etmez. Ayakları yumuşatır ve ipeksi bir his yaratır.

Barielle ürünleri doğal proteinler ve vitaminler içerdiği için hamilelik ve emzirme dönemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Paylaş