Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
barielle basın bültenleri

Barielle 60 Saniyede Manikür Pedikür

Tüm dünyanın lider el, ayak ve tırnak bakım markası Barielle 30 yıldır milyonlarca kadının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor.

Tırnaklar kadınların en değerli taşlarından biri değil midir? Böyle değerli taşlar her zaman fark edilir. Bu nedenle ellere ve tırnaklara her daim bakım yapmak gereklidir. En kısa zamanda ve mucizevi olarak muhteşem ellere ve tırnaklara sahip olmak Barielle 60 Saniyede Manikür Pedikür ile mümkün.

Tamamen doğal çok yönlü spa tedavisi için ölü deniz tuzları ve temel yağlar içeren bu ürün; ölü derileri yavaşça soyarak, tırnakları besler, nemlendirir ve korur. Anında pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Kuru, çatlamış, sertleşmiş ellere ve ayaklara uygulanırken, topuklara, dizlere ve dirseklere de rahatlıkla uygulanabilir.

60 Saniyede Manikür Pedikür’ün kullanımı kolaydır. Haftada bir kez ellerin üzerine bol miktarda alınıp tırnak ve tırnak eti çevresine dairesel hareketlerle 60 sn masaj yapılarak uygulanır. İçerisindeki ölü deniz tuzları, aynı zamanda ellerinize peeling etkisi yaparak pürüzsüz ve sağlıklı ellere kavuşmaya yardımcı olur.

İçindekiler: Jojoba Yağı, Ölü Deniz Tuzları, Üzüm Çekirdeği Yağı, Soya Fasulyesi yağı, Avakado ve Palmiye Yağı

Barielle ürünleri doğal proteinler ve vitaminler içerdiği için hamilelik ve emzirme dönemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

>

Paylaş