Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
barielle basın bültenleri

Ellerinizi Barielle’e emanet edin..

 

Kışın gelmesiyle birlikte ellerimiz yaza göre daha çok bakıma ihtiyaç duyar.

Soğuk havaya maruz kalan eller kurur, çatlar ve pul pul görünmeye başlar.Barielle Elleri Korumaya Yardımcı Profesyonel Krem, ellerinizde görünmez bir kalkan oluşturarak yüksek derecede koruma sağlıyor. Barielle Yoğun Bakım El Kremi isekuruluğa karşı destek vererek ellerinize sizden daha iyi bakıyor.Yaz kış demeden, her anınızda Barielle yanınızda…Barielle Yoğun Bakım El Kremi; Sert, kuru, çatlak yıpranmış eller için yağsız, ciltte devrim kabul edilen Yulaf(Oat) Beta Glucan içeriği ile yoğun nemin en derinlemesine işleyerek ellerin yumuşamasını sağlar ve kurumasını önler. Yulaf (Oat) Beta Glucan, özgün bir bileşen olup, doğal yulaf özlerinden elde edilmektedir. Bu sayede tahriş edici özellik taşımayıp, en hassas ciltler için bile rahatlıkla kullanılması tavsiye edilir.Elleri Koruyucu Profesyonel Krem: Kuru ve çatlak eller için özel olarak üretildiğinden içerisinde barındırdığı zengin yumuşatıcılar, E vitamini ve proteinler sayesinde cilt üzerinde görünmeyen bir bariyer oluşturarak elleri, rüzgara, suya ve soğuk havaya karşı yüksek derecede korur.

Elleri Koruyucu Profesyonel Krem “Profesyonel Jokeyler” için özel olarak üretilmiş olup, jokeyler tarafından test edilmiştir.Barielle ürünleri, zehirli kimyasallar barındırmadığından hamile ve emziren bayanlar rahatlıkla kullanabilir.

Tüm dünyanın lider el, ayak ve tırnak bakım markası Barielle 30 yılı aşkın süredir milyonlarca kadının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor.

 Barielle Oje Ömrü Uzatan Çok Hızlı Kurutucu: Tırnaklara uygulanan ojenin çabuk kurumasını ve daha fazla parlamasını sağlar. Tırnağı kaplayarak çıtlamaya karşı korur, ojenizi sertleştirerek uzun süre dayanmasını sağlar. Özel formülü ile hem tırnaklarınızı hem de ojenizi ultraviyole ışınlarına karşı korur. Koyu renk ojelerin solmasını, açık renk ojelerin sararmasını önler.

Barielle ürünleri, zehirli kimyasallar barındırmadığından hamile ve emziren bayanlar rahatlıkla kullanabilir.

Paylaş