Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
Haberler

Deniz Çamurlu Ayak Bakım Kremi

yorgun ayak

Başta Amerika olmak üzere tüm dünyanın lider el, ayak ve tırnak bakım markası Barielle 30 yıldır milyonlarca kadının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor. Kalitesi, etkinliği ve geniş ürün yelpazesi ile Barielle,  sunduğu pratik çözümlerle kalıcı bakım sunuyor. Yoğun talep üzerinde El, Ayak ve Tırnak Bakım Uzmanı Barielle’den Ödüllü El ve Ayak Bakım Kremleri Sizlerle

YORGUN ve STRESLİ AYAKLAR İÇİN DENİZ ÇAMURLU BAKIM

Ayaklarımız, günün yorgunluğunu en fazla hissederler. Yorulurlar, şişerler, ağrırlar ve rahatlamaya ihtiyaç duyarlar. Barielle Deniz Çamurlu Ayak Bakım Krem’i içerisinde barındırdığı mineraller sayesinde ayaklarınızın ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirir.

 

Derin okyanus çamurunun içerisinde barındırdığı mineraller sayesinde en sert ve kuru ayakları bile iyileştirici özellik taşımaktadır. Özel birleşiminde bulunan yağlar, vitaminler ve proteinler sayesinde hasar görmüş dokuyu canlandırıcı, yenileyici ve gençleştirici özellik taşımaktadır. Ayakların daha yumuşak, sağlıklı ve göz alıcı görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Yorgun ve stresli ayakların bakımı için zenginleştirilmiş ayak kremi Deniz Çamurlu Yoğun Ayak Kremi, çatlak ve kuru ayaklar için Barielle’in en prestijli ve etkili ürünleri arasındadır. Aklınıza gelebilecek en kuru ve yıpranmış ayaklar için üretilmiş olup, hızlı ve etkili sonuç göstermektedir. Kullanım talimatına uygun şekilde kullanıldığında sonuçlarını sizlerde göreceksiniz.

Kullanım Şekli; Günde bir defa, tercihen akşam yatmadan önce kremi tamamen emilinceye kadar masaj yaparak ayağınıza uygulayınız. En etkili sonucu almak için pamuklu çorabınızı bir miktar ısıtıp giyiniz ve gece çorapla uyuyunuz.

Paylaş