Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
Haberler

Barielle El ve Ayak Kremleri Artık Türkiye'de

el ve ayak bakım kremleri türkiyede

El, Ayak ve Tırnak Bakım Uzmanı Barielle’den Ödüllü El ve Ayak Bakım Kremleri Sizlerle

 

Yıllarca üzerinde çalışılarak formüle edilen ve dünya üzerinde birçok kadın tarafından etkinliği ispatlanan Barielle,  tırnak bakımınızın yanı sıra el ve ayak bakımınızın, güzelliğinizin her adımında yanınızda. Instyle , Allure ve Cosmo’dan Best Beauty Ödüllerini alarak etkinliğini bir kez daha kanıtlamıştır.

Elleri Korumaya Yardımcı Profosyonel Krem: İçeriğindeki zengin yumuşatıcılar, E Vitamini ve proteinler sayesinde ellerin ihtiyacı olan neme sahip olmasına ve elleri yumuşatmaya yardımcı olur. Eller üzerinde ince bir kalkan oluşturarak, rüzgara suya ve soğuk havaya karşı koruma sağlar.

Yoğun Bakım Kremi:  Yağsız Devrimci Özellik taşıyan Yulaf beta Glucan içeriği ile en derinlemesine işleyerek elleri kuruluğa karşı korur.

Ultra Yumuşak El Kremi (SPF 15); Güneş Koruyuculu ve Anti-Aging özelliği sayesinde kuru ve sert elleri yenilemeye yumuşatmaya ve cildin doğal formuna kavuşmasına yardımcı olur. UVA ve UVB ışınlarından korur çizgi oluşumasını engeller. Allantoin sayesinde nemi hapseder yağlı his bırakmaz.

Geliştirilmiş Formüllü, Leke Giderici Krem; içerisindeki meyve asitleri sayesinde ciltte oluşmuş lekeler, ton farkılıkları, yaşlılık lekeleri hatta çilleri gidermeye yardımcı olur. Pigment açıcı barındırmaz.

Deniz Çamurlu Ayak Bakım Kremi;  Ayaklarımız, günün yorgunluğunu en fazla hissederler. Yorulurlar, şişerler, ağrırlar ve rahatlamaya ihtiyaç duyarlar. Barielle Deniz Çamurlu Ayak Bakım Krem’i içerisinde barındırdığı mineraller sayesinde ayaklarınızın ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirir.

Gençleştirici Ayak Bakım Kremi; Ayaklar kış aylarında hep kapalı, havasız kaldıkları için nemsiz kalıyorlar. Yaz aylarında ise hava, su, güneş, açık ayakkabı  vb etkenlerden dolayı topuklarda sertleşme yaşanır. Ayaklar hassastır ve ilgiye ihtiyaçları vardır. Ayakları canlandırmak ve deriyi yenileyip canlandırmak daha sağlıklı ve bakımlı ayaklara sahip olmak için önem taşımaktadır.

Paylaş