Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
Haberler

Geliştirilmiş Formüllü Leke Giderici Krem

leke giderici

CİLDİNİZDE, ELLERİNİZDE OLUŞMUŞ LEKELER ARTIK SORUN DEĞİL

Cilt üzerinde güneş, yaşlılık, genetik vb nedenlerden lekeler oluşur.  Cilt üzerindeki lekeler herkesi rahatsız eder ve lekelerden kurtulmak herkesin arzusudur.  Yaşlılık Lekeleri, çiller ve ciltteki renk değişikliklerinden kurtulmak için artık Barielle Geliştiriliş Formüllü Leke Giderici Krem var.

Yaşlılık Lekeleri, çiller, ciltteki ton farklılıkları ve diğer ciltteki renk değişiklikleri ile ilgili sorunları gidermek için etkili ve güvenilir bir kremdir.   Geliştirilmiş formülü içerisinde zenginleştirilmiş yağlar, doğal güneş filtreleri, Alpha Hydroxy Asitleri (Meyve özlerinden elde edilen asitler) barındırmaktadır, Cildinizi besler, korur ve normal dengesine kavuşmasına yardımcı olur. İçerisinde pigment açıcı özellik taşıyan Hydroquinone barındırmaz.

Kullanım şekli; Öncelikle cildinizde küçük bir alanda deneyerek, her hangi bir iritasyon oluşup, oluşmadığını kontrol ediniz. Kremi renk farklılığı, çil, yaşlılık lekesi olan bölgelere günde iki defa olacak şekilde uygulayınız. Suratınızda da kullanılabilinir.

Paylaş