Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
Haberler

Gençleştirmeye Yardımcı Ayak Bakım Kremi

ayaklarınız yenilensin

Başta Amerika olmak üzere tüm dünyanın lider el, ayak ve tırnak bakım markası Barielle 30 yıldır milyonlarca kadının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor. Kalitesi, etkinliği ve geniş ürün yelpazesi ile Barielle, sunduğu pratik çözümlerle kalıcı bakım sunuyor. Yoğun talep üzerinde El, Ayak ve Tırnak Bakım Uzmanı Barielle’den Ödüllü El ve Ayak Bakım Kremleri Sizlerle

GENÇLEŞTİRİCİ, YENİLEYİCİ AYAK BAKIM KREMİ

Ayaklar kış aylarında hep kapalı, havasız kaldıkları için nemsiz kalıyorlar. Yaz aylarında ise hava, su, güneş, açık ayakkabı vb etkenlerden dolayı topuklarda sertleşme yaşanır. Ayaklar hassastır ve ilgiye ihtiyaçları vardır. Ayakları canlandırmak ve deriyi yenileyip canlandırmak daha sağlıklı ve bakımlı ayaklara sahip olmak için önem taşımaktadır.

Barielle Gençleştirmeye Yardımcı Ayak Kremi; canlandırıcı ve yumuşatıcı özellikli masaj kremi olup, barındırdığı özel bitkisel özler, vitaminler ve temel yağlar ile ayaklarınızı nemlendirmeye ve doğal yumuşaklığına kavuşmasına yardımcı olur.

İçerisinde barındırdığı Alpha Hydroxy (Meyve) ve Glikolik asitlerinin birleşimi ile birlikte, cildin ölü hücrelerden kurtularak daha genç, canlı olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda ölü hücreleri temizleme özelliği taşıyan meyve asitleri sayesinde yeni hücre oluşumu sağlanmasına ve aşırı terlemenin engellenmesine destek olur.

Yumuşacık yenilenmiş ayaklar için bolca ayaklarınıza sürünüz ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. En etkili sonuç için sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılması tavsiye ediyoruz.

Paylaş