Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
Haberler

Yoğun Bakım El Kremi

yoğun bakım el kremi

ELLERİNİZİN BAKIMINI YAĞSIZ DEVRİMCİ ÖZELLİKLİ BARİELLE YOĞUN BAKIM EL KREMİ İLE GERÇEKLEŞTİRİNİZ.

Elleriniz hassas, sert ve kuru ama krem kullandıktan sonra ellerinizdeki yağlı histen rahatsız mı oluyorsunuz? O zaman Barielle’den Yağsız Devrimci Özellikli Yoğun Bankım El Kremini öneriyoruz. Bayanların elleri zarafetin en önemli göstergelerinden birisidir. Günlük bakımı gerçekleştiriken kremler elleri nemlendiriken yağlı bir his oluşmasına da sebep verir. Krem kullandıktan sonra yapılan her işin üzerinde leke oluşmasına sebep verir ve rahatsızlık oluşur.

Barielle Yoğun Bakım El Kremi ise sert, kuru, çatlak yıpranmış eller için yoğunlaştırılmış gece kremidir. Yağsız, devrimci özellik taşıyan Yulaf(Oat) Beta Glucan içeriği ile, en derinlemesine işleyerek, elleri koruyan ve elleri kuruluğa karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Yulaf (Oat) Beta Glucan, özgün bir bileşen olup, doğal yulaf özlerinden elde edilmektedir. Bu sayede tahriş edici özellik taşımayıp, en hassas ciltler için bile rahatlıkla kullanılması tavsiye edilir. En iyi sonucu almak ve ellerinizdeki rahatlamayı görebilmek için, günde iki defa olacak şekilde, sabahları ve akşamları tercihen ellerinizi yıkadıktan sonra ve gece yatmadan önce kullanılması tavsiye edilir.

Güzellik dünyasına güvenli el, tırnak ve ayak bakımı ürünleri sunan, tamamen doğal proteinler ve vitaminler içeren, hamilelik veya emzirme döneminde de kullanılabilen Barielle ürünleri ;“Yoğun Bakım El Kremi” yetkili eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Paylaş