Haberler
barielle basın bültenleri
Sıkça Sorulan Sorular
ucretsiz kuru manikur

Güçlendirici ve Uzatıcılar

Tırnaklarım çok yumuşak ve ortadan çıtlama yaşıyor

Tırnakların çok yumuşak olması kırılmasına ve çıtlamasına ve çıtlamasına yol açar. Anında Tırnak Sertleştiricisi kullanarak tırnakların sertleşmesi sağlanır. İlaveten Tırnak Güçlendirici Krem kullanarak da yeni gelen tırnağın güçlenmesini ve sağlığına kavuşmasına yardımcı olur.

Tırnaklarımdaki beyaz lekelerden nasıl kurtulabilirim

Tırnaklardaki beyaz leke oluşmasının en önemli nedenlerinden biri protein eksikliğidir.  Bu sebepten ötürü Tırnak Güçlendirici Protein kullanılmalıdır.

Tırnaklarım çok sarı ve kuru

Sararmış tırnak genetik bir problem veya sigaraya çok maruz kalmış veya yoğun oje kullanımından dolayı olabilir. Tırnakları doğal rengine kavuşturmak için haftada bir Yapıcı Tırnak Serumu kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra ojenin altına astar kat olarak Doğal Tırnak Örtücü sürülerek, ojenin sarartıcı etkisinden tırnaklar korunmuş olacaktır. 

Tırnaklar kuru ise, gün içersinde tırnağın doğal nemini kaybetmiş olduğunu göstermektedir. Bu durumu önlemek için tırnağın nemlendirici olan Yoğun Tırnak Yenileme Yağı veya Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı kullanılmalıdır. Ayrıca İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu da tırnağın kaybetmiş olduğu nemi geri kazanmasını sağlayacaktır.

Parlak ve Sağlıklı Tırnaklara kavuşmak için hangi ürünleri kullanmalıyım

İçersindeki meyve asitleri sayesinde tırnakları temizleyen aynı zamanda astarlayan tek ürün olan Yapıcı Tırnak Serumu kullanılmasını, bunun yanı sıra tırnakların daha kuvvetli ve sağlıklı olması için ise Tırnak Güçlendirici Krem kullanılması tavsiye edilir. Tırnakların parlak ve sağlıklı olması için ise tırnak nemlendiricisi olan Yoğun Tırnak Yenileme Yağı kullanılmalıdır.

Tırnaklarım çok yumuşak, uzayamadan kırılıyor

Yumuşak tırnakları hem sertleştirmek hem de bir miktar kalınlaştırmak gerekmektedir. Tırnak Güçlendirici Protein ve Tırnak Güçlendirici Krem'in ojesiz tırnağa 3 hafta süre ile kullanılması gerekmektedir.Tırnak Güçlendiri Protein'in haftada 2 defa olmak üzere Asetonsuz Oje Çıkarıcı ile temizlenip tekrar uygulanması en etkili çözümü sağlayacaktır. 3 haftalık süreç tamamlandıktan sonra alt taban olarak Tırnak Güçlendirici Protein uygulamasına devam edilerek, üst taban olarak ise Anında Tırnak Sertleştirici veya Belirgin Tırnak Kalınlaştırıcı uygulanması tavsiye edilir.

Paylaş