Haberler
barielle basın bültenleri
Sıkça Sorulan Sorular
ucretsiz kuru manikur

Uncategorised

Hakkımızda

Alfatim firması olarak Türk tüketicisine dünyanın en seçkin marka ve üstün kalite sağlık ve kozmetik ürünlerini sunmanın gururunu yaşıyoruz. Her bir ürünümüz kendi alanlarında dünyada lider konumda bulunmaktadır ve en son teknoloji ile üretilmektedir.

Çok kısa zamanda kalite ve müşteri memnuniyeti konularında taviz vermeden hızlı bir büyüme gerçekleştiren Alfatim A.Ş., bugün bir çok ürünü kendi çatısı altında toplamıştır. Amerika, İngiltere, Japonya ve Tayland'dan ithal ettiğimiz ürünlerin distribütörlüğünü yapmakla birlikte, ürünlerimizi seçerken en önemli kriterimiz, kalite, ilk sırada yer almaktadır.

Ürünlerimiz; St|herb Doğal Göğüs ve Güzellik Ürünleri, Barielle Tırnak, El ve Ayak Bakımı Ürünleri ve Amino Genesis Kırışıklık giderici, Lash Genesis kirpik ve kaş uzatıcıdır.
Ürünlerimiz dünyada kabul gören FDA, CE, CTFA belgelidir.

Tırnaklarım pul pul soyuluyor ve tırnak etlerim çok kuru

Tırnakların pul pul soyulması, tırnağın güçsüz, zayıf olduğunun göstergesidir. Yapıcı Tırnak Serumu; yeni tırnak oluşumunu hızlandırcağından dolayı bu tip tırnak problemlerinde tavsiye edilir. Ayrıca tırnakların güçlenmesi için Tırnak Güçlendirici Protein'in ojesiz tırnağa 3 hafta boyunca Tırnak Güçlendirici Krem ile birlikte kullanılması önerirlir. 3 haftalık süreç tamamlandıktan sonra Anında Tırnak Şertleştirici veya Belirgin Tırnak Kalınlaştırıcı kullanılması tavsiye edilir.

(Tırnakları zayıf ve kırılgan kişilere Anında Tırnak Sertleştirici 'yi önerirken, tırnakları kağıt kadar ince kişilere ise Belirgin Tırnak Kalınlaştırıcı'yı önermekteyiz.)

Tırnak etlerinin kuru olmasıi ellerin çok fazla derece su, sabun vb gibi öğelerle temas halinde olduğunu dolayısyla nemini kaybetmiş olduğuna işaret etmektedir. Tırnağın kaybettiği nemi geri kazanabilmesi için Yoğun Tırnak Yenileme Yağı veya Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı 'nın kullanılmasını şiddetle tavsiye ederiz.

Paylaş