Etkinlik Takvimi

Etkinlik yok
Haberler

İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu

tırnak bakımı

Tırnaklarımızı kışın yarattığı olumsuz etkilerden arındırma zamanı…

 

 

Yıllarca üzerinde çalışılarak formüle edilen ve dünya üzerinde birçok kadın tarafından etkinliği ispatlanan Barielle, kış soğuklarının yerini bahara bırakmaya başlaması ile tırnakların ihtiyacı olan neme kavuşmaları için çok özel ürünlerini sizlere sunuyor…

 

Kışın gelişiyle birlikte tırnaklarda sorunlar baş gösterir. İncelme, kırılma ve solmaların yaşandığı tırnaklar için özel üretilen çözümler, ellere sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırıyor. Barielle İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu ve Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcı ile tüm bu sorunlar ortadan kalkıyor.

İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu

Bu alt koruyucu su içerdiğinden tırnağın doğal ortamda kaybettiği nemin geri kazanılmasına yardımcı oluyor. Esnek tırnaklar için gereken nem dengesini koruyan İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu kırılma ve çatlamaları önlüyor. Tek katta tırnak yüzeyindeki kusurları doldurarak pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı

Yıpranmaya karşı tırnak ve tırnak etini koruyan Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı tırnak etinize şeffaf ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Tırnaklarınızın kuvvetli ve sağlıklı olmasını sağlayan ürün aynı zamanda dudak nemlendiricisi olarak da kullanılabiliyor. Barielle Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcısı taze limon kokusuyla tırnak bakımına keyif katıyor.

30 yıldır sürdürdüğü kalitesi, spesifik problemlere sunduğu birebir çözümlerin etkinliği ve başarısı sayesinde milyonlarca kadının güvenini kazanan, doğal ve bitkisel özlerle tırnaklara sağlık katan Barielle, İpek Elyaflı Nemlendiricili Üst Doldurucu ve Mango Yağlı Tırnak Eti Canlandırıcı ile kışın soğuğuna karşı tırnakları korumaya hazır.

Paylaş